fbpx

У Росії розпочали збір документів для передачі Савченко в Україну

Політика 15:53, 04.05, 2016

Федеральна служба виконання покарань Росії приступила до збору документів, необхідних для екстрадиції засудженої в РФ льотчиці Надії Савченко на Україну.

Про це повідомляє Громадське з посиланням на ТАСС.

"У зв'язку із запитом міністерства юстиції РФ щодо звернення міністерства юстиції України про передачу засудженої Савченко для подальшого відбування покарання в Україну на підставі Конвенції про передачу засуджених, ФСВП Росії на цей час здійснюється збір необхідних матеріалів, які передбачають в тому числі заяву засудженої Савченко про бажання відбувати подальший термін покарання в державі громадянства", – цитує видання в прес-службу ФСВП.

Крім того, у відомстві зазначили, що "звернення з клопотанням про передачу для відбування покарання на батьківщині, а також терміни подачі такої заяви є особистим волевиявленням засудженої".

"Пакет документів про передачу Савченко Н. В. в установленому порядку буде спрямований в міністерство юстиції Російської Федерації для узгодження питання передачі з компетентним органом України",  пояснили у відомстві.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: