fbpx

У Рожнятівському районі сплачено понад 2,8 млн грн земельного податку

Економіка 10:18, 13.08, 2014

За січень – липень 2014 року до місцевого бюджету надійшло 2 млн 832 тис. грн плати за землю. З них 2 млн 38 тис. грн сплачено юридичними особами та 794 тис. грн – фізичними особами-підприємцями та громадянами.

За словами першого заступника начальника інспекції Мирослава Луб’янецького, плата за землю є однією зі складових місцевого бюджету, повідомили КУРСу в прес-службі Міндоходів.

Посадовець зазначив, що завдяки тісній співпраці фахівців інспекції із органами місцевого самоврядування можна забезпечити повноту та своєчасність надходжень земельного податку, який є одним з основних джерел дохідної частини бюджетів територіальних громад.

Щороку громадянам – платникам земельного податку до 1 липня направляють податкові повідомлення-рішення з вимогою про сплату за землю протягом 60 днів з дня вручення такого повідомлення-рішення.

Юридичні особи та фізичні особи-підприємці самостійно обчислюють суму податку, щороку виходячи з нормативно-грошової оцінки станом на 1 січня, та сплачують рівними частками щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім днем звітного місяця.

Нагадуємо фізичним особам – громадянам, що земельний податок необхідно сплатити не пізніше 29 серпня 2014 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: