fbpx

У Санкт-Петербурзі кілька сотень людей вийшли на несанкціоновану акцію проти війни з Україною. ФОТО

Суспільство 16:15, 24.09, 2017

Жителі Санкт-Петербурга вийшли на акцію з жовто-блакитними прапорами, а також із шарфиками та стрічками кольорів українського прапора.

У Санкт-Петербурзі кілька сотень людей вийшли на площу біля Казанського собору на несанкціоновану акцію проти війни з Україною.

Як передає кореспондент УНІАН у РФ, раніше в місті планувався "Марш миру", однак він не був санкціонований місцевою владою, тому захід проходить у вигляді народного антивоєнного сходу.

Жителі Санкт-Петербурга вийшли на акцію з жовто-блакитними прапорами, а також із шарфиками та стрічками кольорів українського прапора.

Поліція попереджає, що акція не узгоджена й участь у заході може призвести до адміністративної відповідальності, а також штрафу від 10 до 20 тис. рублів. Наразі нікого не затримують, люди не розходяться.

Один із учасників акції прийшов із плакатом "Путін – це війна".

За його словами, влада РФ замість того, щоб займатися розвитком своєї країни, витрачає гроші на війну з Україною. На місці акції також присутні прихильники чинного російського режиму з "Национально-Освободительного движения" (НОД).

Захід проходить спокійно й на цей час без провокацій. Поліція посилила заходи безпеки, біля Казанського собору припарковані автозаки.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: