fbpx

У селі на Прикарпатті урочисто відкрили новозбудовану школу. ФОТО

Суспільство 18:07, 11.01, 2017

У селі Княжолука Долинського району урочисто відкрили загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Вартість будівництва склала близько 20 млн грн.

"Сьогодні для жителів села справді непересічний день, адже здійснилися мрії сотень батьків, діти яких зможуть навчатися у нових, комфортабельних класах,  зазначив у вітальному слові Олег Гончарук. – Окрім теплих і затишних навчальних кабінетів, учні матимуть сучасний лінгафонний кабінет, що сприятиме кращому вивченню іноземних мов, новітнє обладнання для пізнання фізики і хімії, а також сучасні комп’ютери. Княжолуцькі школярі зможуть всебічно розвиватися та будувати майбутнє нашої держави".

Керівник області зазначив, що реалізувати соціальний об’єкт вдалося завдяки спільній роботі усіх гілок влади. Адже кошти на його будівництво,  а це близько 20 млн грн, – були виділені з державного, обласного, районного та місцевого бюджетів, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Будівництво Княжолуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів розпочалося у 2010 році. Колишня школа розміщувалася у трьох корпусах, які збудовані у 1928, 1957, 1975 роках. Два корпуси школи були аварійними і ремонту не підлягали. Учні не поміщалися в усіх класах, тож керівництво школи було змушене проводити навчання у дві зміни.

За словами голови Долинської РДА Юрія Мазура, зведення першої черги Княжолуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів забезпечить здобуття початкової, базової та повної загальної середньої освіти дітям шкільного віку села Княжолука та навколишніх сіл. Заплановано будівництво другої черги загальноосвітнього закладу, що дасть змогу забезпечити дітей спортивним залом, бібліотекою, їдальнею та майстернями.

"Княжолуцька школа – одна з п’яти в Україні, яку відкрито впродовж двох останніх років,  підкреслив Юрій Мазур.  У новому приміщенні навчатимуться 324 учні. Сподіваюся, що й надалі втілюватимемо такі ж проекти, спрямовані на соціально-економічний розвиток краю".

Варто додати, що об’єкт зведено з урахуванням енергоощадних заходів, зокрема функціонуватиме альтернативне опалення школи, встановлено енергозберігаючі склопакети.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: