fbpx

У селі Вишків Долинського району створять підрозділ пожежної охорони

Суспільство 16:51, 03.11, 2014

Перший заступник голови Долинської районної державної адміністрації Ігор Лисейко провів зустріч з відповідальними працівниками з питань створення сільських пожежних команд у населених пунктах району щодо створення у селі Вишків на Долинщині підрозділу місцевої пожежної охорони.

Вирішено створити робочу групу у складі працівників фінансового управління, юридичного відділу апарату, відділу з питань надзвичайних ситуацій та екобезпеки районної державної адміністрації, Вишківського сільського голови, ДРВ ДСНС в області, повідомляє прес-служба ОДА.

Робочій групі доручено здійснити поїздки у райони, де вже функціонують аналогічні підрозділи задля вивчення досвіду їхньої роботи. Фінансовому управлінню РДА необхідно вивчити питання фінансування з районного бюджету підрозділу місцевої пожежної охорони в с. Вишків, юридичному відділу апарату спільно з відділом з питань надзвичайних ситуацій та екобезпеки районної державної адміністрації звернутися до Агентства лісових ресурсів України щодо надання дозволу ДП "Вигодське лісове господарство" взяти дольову участь у матеріально-технічному забезпеченні підрозділу місцевої пожежної охорони у с. Вишків. Вишківському сільському голові спільно з Долинським РВ УДСНС в області треба подати пропозиції на розгляд бюджетної комісії районної ради для забезпечення фінансування оплати праці працівників місцевої пожежної охорони.

"Протипожежний захист віддалених від районного центру сіл району – актуальна проблема сьогодення. Для своєчасного реагування на виклики громадян щодо виникнення та ліквідації пожеж ми повинні створити сільську пожежну охорону, що забезпечить належний протипожежний захист наших краян", – зазначив перший заступник голови РДАІгор Лисейко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: