fbpx

У середмісті Франківська збудують багатоповерхівку для працівників СБУ

Суспільство 13:30, 27.04, 2018

Земельна ділянка під будівництво житла для військовослужбовців СБУ і членів їхніх родин розташована на вулиці Гаркуші, 7а. Її площа 0,1171 гектара.

Кабінет Міністрів України погодив перелік земельних ділянок, що належать до земель оборони, на яких планується будівництво житла для військовослужбовців Служби безпеки та членів їх сімей.

Документ розроблено Службою безпеки України з урахуванням вимог Порядку організації будівництва житла для військовослужбовців та членів їхніх сімей на земельних ділянках, що належать до земель оборони, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 року № 715 (зі змінами).

Він передбачає створення умов для отримання житла військовослужбовцями Служби безпеки України та членами їхніх сімей за рахунок коштів юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, що будуть використовуватися відповідно до Порядку, який не потребує залучення видатків державного бюджету, інформує прес-служба Кабінету міністрів.

Реалізація розпорядження дозволить Службі безпеки України збільшити обсяг будівництва житла для військовослужбовців та членів їхніх сімей і, як наслідок, зменшити чисельність військовослужбовців, які перебувають на квартирному обліку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: