fbpx

У штабі АТО уточнили, хто не отримає повістку під час четвертої хвилі мобілізації

Суспільство 10:49, 15.01, 2015

У штабі АТО розповіли про тривалість, вікові обмеження та фахову підготовку під час четвертої хвилі мобілізації.

Про це сьогодні під час брифінгу розповів речник прес-центру штабу АТО Владислав Селезньов, передає Еспресо.TV

“Наступна хвиля мобілізації триватиме 210 діб. Призову підлягатимуть ті самі категорії громадян, які підпадали під мобілізацію у 2014 році. Головним критерієм буде придатність за станом здоров’я”, – розповів Селезньов.

“Під час мобілізації буде відбуватись рівноміре навантаження на всі регіони України. Не підлягатимуть призову громадяни, які мають 3-х і більше дітей, працівники, закріплені за державними підприємствами, студенти деннної форми навчання та громадяни, які мають на утриманні непрацездатних громадян”, – зазначив речник.

Крім того, повідомляється, що чоловіки віком від 50 до 60 років можуть бути призвані до служби лише в добровільному порядку (призовний вік для чоловіків зараз складає 20-60 років). Також чоловіки до 25 років, які не проходили служби в армії, будуть призиватися виключно на контрактній основі.

Зокрема, у штабі АТО розповіли, як буде відбуватися військова підготовака під час мобілізації.

“В ході четрвертої хвилі мобілізації громадяни пройдуть військову підготовку в декілька етапів. Зокрема, загальна військова підготока (медична, тактична, інженерна), фахова підготовка, окрема підготовка для офіцерів в навчальних закладах. Жоден військовий без проходження повного циклу допідготовки не вирушить у зону бойових дій”, – підкреслив речник.

Нагадаємо, раніше міністр оборони України заявляв, що цього року буде мобілізовано 50 тисяч людей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: