"При тій ситуації, яка є зараз в нашій державі, на мою думку, утримувати такий заклад просто не вигідно, − вважає сільський голова с. Грабовець Марія Мороз. − Адже шестеро дітей тут навчає аж троє педагогів, а дошкільнята можуть перебувати у навчально-виховному комплексі тільки чотири години на день".
Щоб покращити ситуацію, каже жінка, є плани відкрити одну дитячу групу в приміщенні, яке знаходиться за два кілометри від присілку в селі Грабовець. Споруда дісталася у спадок селу від колись діючого тут колгоспу і нині вона потребує завершення капітального ремонту. Протягом п'яти років на проведеннz ремонтних робіт вже було освоєно в середньому 600 тисяч гривень. Не вистачає в межах 200-250 тисяч гривень. Ці кошти обіцяє вишукати в районному бюджеті керівник місцевої райдержадміністрації Ярослав Паранюк і вже до першого вересня відкрити дитячий садок у селі, а школярів з навчально-виховного комплексу в присілку перевести у Грабовецьку загальноосвітню школу I-II ступенів.
"Оглянувши об'єкти, зрозуміли: дітям потрібно створювати кращі умови, − зробив висновок Олег Гончарук. − На утримання закладу в присілку села Грабовець перевитрачаються значні кошти в той час, коли має цінуватися кожна копієчка. Тому позитивно оцінюю ініціативу сільського голови та керівника району та по можливості сприятиму її втіленню".
Побувавши у приміщенні с. Грабовець, де проводилися ремонтні роботи, голова облдержадміністрації доручив підготувати кошторис робіт і прозвітувати в публічній площині про те, скільки і на що конкретно було освоєно коштів.