fbpx

У Снятині чиновник часів Януковича повернувся з декрету на посаду заступника голови РДА

Суспільство 16:01, 26.02, 2018

На Снятинщині 1 лютого 2018 року повернувся на роботу заступник голови районної державної адміністрації часів Януковича Павло Книш. Він не лише обіймав цю посаду у 2010-2014 роках, але й був активним членом Партії регіонів.

Про це свідчать відеоматеріали його участі у звітно-виборних партійних конференціях обласної організації Партії регіонів та інших партійних заходах, а також повідомлення про вручення партійного квитка Павлу Книшу в регіональних інтернет-ресурсах, повідомила прес-служба Снятинської районної спілки ветеранів АТО.

У Снятині чиновник часів Януковича повернувся з декрету на посаду  заступника голови РДА 1

“На відміну від інших районних регіоналів, які хоча і під кінець революції, але все ж таки “покаялися” перед народом і склали свої повноваження, Павло Книш ще напередодні цього втік у декретну відпустку. А через 4 роки колишній регіонал повернувся на роботу… За іронією долі саме він куруватиме питання учасників АТО, героїв Майдану, ветеранів ОУН–УПА, переселенців, а також питання мобілізації та призову. Проте, окрім чисто моральних аспектів, дане призначення викликає і багато юридичних питань. Одне з них – як колишній регіонал пройшов люстрацію? До слова, як стало відомо, сестра П. Книша – Світлана Онищук займає високу посаду в органах державної служби – начальник міжрегінального управління Національного Агентства з питань державної служби в Тернопільській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях”,  йдеться в заяві атовців Снятинщини.

Саме учасники бойових дій Снятинського району першими відреагували на це призначення. Вони відразу ж зустрілися з обласним керівництвом з цього питання і отримали запевнення, що регіонали не будуть працювати в органах державної влади ані в районі, ані в області. Проте, незважаючи на це, два тижні Павло Книш спокійно виконував свої обов’язки заступника.

Учасники АТО ініціювали зустріч з колишнім регіоналом. Окрім районних атовців, на зустріч прибули їхні побратими з Городенківського району, а також обласне керівництво Асоціації учасників та ветеранів АТО та представники братства вояків ОУН-УПА. Проте поспілкуватися з Книшом їм так і не вдалося. Зустріч він проігнорував, навіть не повідомивши про причини. Зі слів першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, який натомість був присутній, вже два дні керівництво району не може зв’язатися зі своїм працівником. Окрім того, Пішак запевнив усіх присутніх  регіонали не повернуться до влади в районі.

“Дане зібрання наразі носить мирний характер,  зазначив  голова Івано-Франківської обласної асоціації учасників та ветеранів АТО Тарас Шпук,  але якщо Павло Книш і надалі залишатиметься на роботі, наша позиція буде більш радикальною”.

На завершення зустрічі учасники АТО ще раз одноголосно виступили з вимогою добровільно написати заступнику голови РДА з гуманітарних питань Павлу Книшу заяву на звільнення.

“Ми не відступимо, поки ця людина не піде з роботи. Не буде ж він постійно переховуватися”,  підсумував керівник Снятинської районної спілки ветеранів АТО Василь Жовтяк та звернувся до громадськості району також підтримати їх у цьому питанні.

Як стало відомо з неофіційних джерел, Павло Книш втік від атовців на лікарняний.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: