fbpx

У спортивно-оздоровчому комплексі "Смерічка" урочисто відкрили четверту зміну та відзначили 25-річчя закладу

Суспільство 17:49, 09.08, 2014

У селі Микуличин Яремчанської міської ради відбулися урочистості з нагоди відкриття четвертої табірної зміни та 25-річчя спортивно-оздоровчого комплексу "Смерічка".

Сьогодні цей заклад є справжньою експериментальною базою Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з апробації новітніх педагогічних технологій у навчально-виховному процесі вищої школи та створення умов для ефективного відпочинку, зміцнення здоров’я, занять фізичною культурою і спортом.  На базі комплексу здійснюється підготовка спеціалістів з виховної роботи зі школярами, організації туристичної діяльності, фізичної реабілітації, підвищення професійної майстерності студентів у галузі фізичної культури і спорту.
 

Тут проводяться навчальні заняття, інструктивно-методичні, туристичні, навчально-тренувальні збори студентів факультету фізичного виховання і спорту. У спортивно-оздоровчому комплексі відбуваються Міжнародні, Всеукраїнські та регіональні науково-практичні конференції, студентські олімпіади, зустрічі молодих вчених. Фахівці закладу створили умови для відпочинку та оздоровлення дітей. З початку літа тут побували 826 школярів з усіх куточків України.

Високий професійний рівень працівників та належний стан матеріально-технічного забезпечення "Смерічки" відмітили ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда та заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Сергій Адамович, які завітали у спортивно-оздоровчий комплекс з нагоди ювілейної дати.

Під час урочистостей йшлося не лише про досягнення, а й проблеми, які виникли останнім часом.

"Агресивна політика Росії та діяльність терористів на Сході України додали проблем і у сфері дитячого відпочинку. Після анексії Криму наша держава тимчасово втратила 58 таборів. Саме зараз ми повинні показати всій Україні, що Прикарпаття може забезпечити якісним відпочинком та оздоровленням дітей з усієї держави", – розповів представникам засобів масової інформації Сергій Адамович.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: