fbpx

У справі за позовом "Опозиційного блоку" Івано-Франківська облрада хоче залучити третю особу

Політика 14:55, 15.06, 2015

15 червня в Івано-Франківську відбулося засідання у справі "Політична партія "Опозиційний блок" проти Івано-Франківської обласної ради".

"Опозиційний блок" вимагає визнати незаконним та скасувати рішення обласної ради від 17 квітня 2015 року щодо заборони на території Івано-Франківської області діяльності Партії регіонів, КПУ та "Опозиційного блоку". Справу розглядає суддя Володимир Гундяк, передає Галицький кореспондент

Нагадаємо, 2 червня облрада попросила призупинити провадження. Адже наразі Київський адмінсуд уже слухає рішення про заборону КПУ, і від нього залежить ухвалення рішення у Франківську.

Втім, позивач вимагає скасувати все рішення, а не його окрему частину. Так, "Опозиційний блок" проти такого клопотання. Його представники вважають це затягуванням розгляду, який суттєво впливатиме на діяльність політичної партії "Опозиційний блок".

Суд не задовольнив клопотання щодо призупинення провадження. Мовляв, це не підстава і клопотання не перешкоджає розгляду справи по суті. А відповідач не пояснив, як рішення київського суду вплине на рішення івано-франківського.

Відтак, Івано-Франківська облрада попросила залучити Головне управління юстиції в Івано-Франківській області як третю сторону в справі. Позивач проти, адже управління юстиції, вважають вони, й так не виконує рішення ради і не реагує на нього. "Таке рішення є нікчемним", – заявляє позивач. "А навіщо тоді ви його оскаржуєте?"  запитав суддя. "Аби захистити свої інтереси у майбутньому",  відповів позивач.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: