fbpx

У студентському містечку ПНУ відкрили спортивний майданчик з тренажерами

Спорт 20:12, 29.12, 2016

На території студентського містечка Прикарпатського національного університету, що по вулиці Сухомлинського, 5 у Франківську, відбулося відкриття спортивного майданчика з тренажерами для занять просто неба.

Спортивний майданчик відкрили урочисто. Були присутні ректор університету Ігор Цепенда, проректор з науково-педагогічної роботи та соціально-економічного розвитку університету Ярослав Шинкарук, декан факультету фізичного виховання і спорту Ярослав Яців, координатор ГО "Поступовий гурт франківців", професор кафедри теорії та історії держави і права Сергій Адамович, голова Профкому студентів університету Віталій Комар, заступник голови Профкому студентів університету Назарій Дюк, студенти та викладачі університету, представники ГО "Поступовий гурт франківців".

 091.jpg

Ректор університету Ігор Цепенда відзначив добру ініціативу студентів, які долучилися до проекту та облаштування спортивного майданчика. 

"На перший погляд, це невелика ініціатива, але крок за кроком ми будемо творити спортивно-відпочинкову базу для студентів. Такі проекти закликають нас дотримуватися здорового способу життя", – зазначив він.

096.jpg

Координатор "Поступового гурту франківців" та ініціатор створення спортивного майданчика Сергій Адамович розповів, що цьогоріч у місті започаткували цільову програму "Партиципаторне бюджетування" або бюджет участі, коли частина коштів ділиться за бажанням самих мешканців. Вони своїм голосуванням визначають, де хочуть бачити покращення інфраструктури чи реалізацію нових проектів.  

Як зазначив Сергій Адамович на облаштування спортивного майданчика для студентства витратили 50 тисяч гривень. 

"Разом з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника ми вирішили встановити такий спортивний майданчик. Ми брали участь у конкурсі, де наш проект визнали найкращим. Це суттєво покращить дозвілля студентів. Сподіваюсь, наступного року ми теж реалізуємо багато корисних проектів", – підкреслив він.

092.jpg

Голова Профкому студентів університету Віталій Комар наголосив, що профком і далі буде підтримувати такі проекти, бо це розвиває студентів, згуртовує їх, стимулює до ведення активного здорового способу життя. 

Займатись спортом на майданчику можуть не тільки студенти університету, але й франківці, які мешкають поруч. Тренажери розраховані на тренування усіх груп м’язів, тому будуть корисними для дітей і дорослих.

095.jpg

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: