fbpx

У Татарові працівники ворохтянського санаторію "Смерічка" перекрили дорогу. ФОТО

Суспільство 15:03, 29.08, 2017

Працівники Ворохтянського обласного кістково-туберкульозного санаторію "Смерічка" та небайдужі жителі вийшли на попереджувальну акцію і перекрили дорогу Н-09 в Татарові з вимогою звільнити скандального керівника закладу Романа Мисюгу.

Крім того, вимагають, щоб департамент охорони здоров’я ОДА переглянув свій наказ про оптимізацію закладу, згідно з яким планується скорочення ліжко-місць з 310 до 200, що може призвести до звільнення працівників та занепаду закладу.

Загалом на акцію вийшло близько 100 людей, серед них пацієнти і працівники санаторію, голова селищної ради та його заступник, представники ворохтянських громадських організацій, активісти, місцеві жителі.

Голова профспілки санаторію, активіст партії "Рух нових сил" Галина Жигалюк каже, що поки акція попереджувальна, активісти частково перекрили дорогу, що двадцять хвилин пропускають машини, втім незабаром проведуть більш масштабну і довготривалу акцію.

"Сьогодні багато людей не змогло прийти на мітинг, адже їх не відпустили з роботи і вони змушені працювати. Наступна акція буде довготривала, ми зробимо її у вихідний день, щоб всі люди змогли прийти. Ми будем стояти годину, три, цілий день, скільки знадобиться, доки нас не буде почуто",  зазначила Жигалюк.

Нагадаємо, нещодавно відбулись збори трудового колективу санаторію, де було прийнято рішення висловити недовіру керівнику санаторію Роману Мисюзі і звернутись в ДОЗ з вимогою звільнити його із займаної посади. Крім того, на зборах була створена комісія, до якої увійшли працівники закладу; вона сформувала і направила до обласної ради і МОЗ звернення стосовно оптимізації скорочення ліжко-місць в санаторії.

На правах реклами

 

 
 
 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: