fbpx

У Татарові вже за місяць буде новий міст – замість аварійного

Суспільство 16:08, 20.10, 2015

Міст у селі Татарові Яремчанської міської ради, що розташований на головній дорожній артерії, яка з'єднує Прикарпаття та Закарпаття і веде до ТК "Буковель", врешті буде відремонтовано.

Це ініціатива народного депутата О. Шевченка, відтак компанія "ПБС" разом із мостобудом взялась за виконання головних підрядних робіт, закінчити обіцяють у найкоротші терміни, не порушуючи технологію будівництва і дотримуючись світових стандартів.

Мешканці та гості Прикарпаття уже 5 років поспіль долали водну перешкоду у селі по тимчасовому мосту.

"Як часто буває, на жаль, немає нічого більш постійного у нас, як тимчасове", – нарікають місцеві мешканці.

Олександр Шевченко в цьому питанні одностайний: "Я не буду терпіти бездіяльності влади на будь-якому рівні. Аварійні мости потрібно зробити, поки не сталось біди. Дивно, що ця проблема так довго залишалася поза увагою влади. Невже чекали на якийсь нещасний випадок? Лише на Буковель за сезон приїжджає більше півтора мільйона людей, а тимчасовий міст уже майже аварійний…"

Реконструкція моста відбуватиметься у кілька етапів. Як розповів виконроб Іван Палашовський, спочатку стелять арматуру і у найближчі дні планують заливати основний шар бетонної суміші.

Наразі транспорт їздить через аварійний міст, що розташований поруч. Причому наплив тут надзвичайно великий. Це і легкові, і габаритні вантажні автомобілі. А тому важливо, щоб міст відкрили уже найближчим часом. Працівники "ПБС" прогнозують, що це може статись уже протягом місяця.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: