понеділок, 22 жовтня

У тендері на ремонт Галицької дискваліфікували всіх учасників, які пропонували ціну нижчу, ніж "свободівська" фірма

Після аукціону, де чотири фірми змагалися за капітальний ремонт ділянки вулиці Галицької, тендерний комітет дискваліфікував всіх учасників торгів, окрім ТОВ "Івано-Франківськавтодор", яке пропонувало найвищу ціну за ремонт і не зробило жодного кроку на пониження вартості.

Управління капітального будівництва в Івано-Франківську провело тендер на капітальний ремонт ділянки вулиці Галицької – від роз'їзду на Калуське шосе до вулиці Хіміків. В аукціоні взяли участь чотири фірми: ТОВ "Будівельна компанія "Дорлідер", ТОВ "Інвестиційна компанія "ІС-БУД", ТОВ "ПБС" та ТОВ "Івано-Франківськавтодор", йдеться на сайті публічних закупівель РroZorro.

Найнижчу ціну – 7,79 млн грн – запропонувала компанія "Дорлідер", це майже на 2 мільйони менше від проектної вартості. Найвищу – 9,6 млн грн – ТОВ "Івано-Франківськавтодор". При чому, що цікаво, на відміну від інших учасників "Івано-Франківськавтодор" під час торгів з опонентами не змагався і ціну не знижував.

По завершенні аукціону тендерний комітет УКБ трьох учасників торгів дискваліфікував. Пропозицію ТОВ "Інвестиційна компанія "ІС-БУД" відхилили через відсутність копій установчих документів або довідки з кодом адміністративних послуг, за яким можна отримати доступ до цих документів. У протоколах пропозицій "ПБС" та "Дорлідер" причини відхилення взагалі не вказані – тендерний комітет посилається на ч. 1 ст. 30 ЗУ "Про публічні закупівлі" і вважає їхні пропозиції такими, що не відповідають тендерній документації.

Наразі пропозиція ТОВ "Івано-Франківськавтодор" на розгляді. Інші учасники тендеру можуть його оскаржити до 3 листопада. Якщо скарги не буде і УКБ підпише договір з "Івано-Франківськавтодором", ремонт обійдеться місту на 2 мільйони гривень дорожче, ніж пропонували конкуренти.

За проектом договору, роботи з капітального ремонту вулиці Галицької мають бути завершені до 31 грудня цього року. У договорі також прописано, що термін робіт можуть переглянути через відсутність фінансування, зміну проектної документації, стихійні лиха чи несприятливі погодні умови.

Нагадємо, генеральним директором ТзОВ "Івано-Франківськавтодор" є Андрій Шуневич. Фірма роками отримує підряди на ремонт доріг в Івано-Фанківську, її вважають наближеною до керівництва фракції "Свобода" у міськраді.

КОМЕНТУВАТИ