fbpx

У Тернополі іноземців, підозрюваних в розбещенні неповнолітніх франківчанок, відрахували із медичного вишу

Суспільство 21:18, 22.02, 2016

У виші не приховують – така позиція медичного університету стосовно дій вже колишніх іноземних студентів.

Нагадаємо, двох хлопців, які навчались у Тернополі, звинувачують у статевих стосунках із неповнолітніми та їх розбещенні. Наразі триває слідство.

"Це було десь два місяці тому, напевно. Двоє дівчат із Івано-Франківська, виявилось, малолітніх дівчат, подорожували автобусом із Івано-Франківська десь на Суми, чи на Харків, чи на Полтаву. Десь туди на Схід вони їхали. Виявляється, ті дівчата тривалий час мали зв’язки, стосунки із іноземними студентами, з арабами в Івано-Франківську. Вийшли вони в Тернополі. В результаті їм не було тут куди подітися. Вони зателефонували тим своїм знайомим іноземцям в Івано-Франківськ. Ті з Івано-Франківська зателефонували в Тернопіль вже тим нашим іноземцям, арабам", – розповів деталі справи ректор Тернопільського медуніверситету ім. Горбачевського Михайло Корда.

Читайте також: Розбещена студентами-іноземцями неповнолітня франківчанка неодноразово втікала з дому і вступала в статеві стосунки добровільно, – поліція

Проти двох хлопців, один із яких навчався у Тернополі на 5 курсі стоматології, а інший – на 4 курсі за спеціальністю "лікувальна справа", розпочали кримінальне провадження. Підозрюють, що вони також мали статеві стосунки із неповнолітніми.

Керівництво закладу, в якому навчались іноземці, дізнавшись про це, скликало термінову комісію, повідомляє телеканал ІНТБ. Комісія взяла пояснення від цих студентів, каже Корда.

"Ми зробили всі можливі сприяння і міліції, і Службі безпеки України», – додав він.

В університеті вирішили двох іноземців з Іраку відрахувати за порушення етики.

Також керівництво закладу наголосило: своїх колишніх студентів вони не покривають й жодної інформації не приховують.

"Ніхто в університеті нічого не скривав і не збирається скривати. Студенти були відраховані з університету 2 лютого цього року", – повідомив ректор.

"Формулювання в наказі про відрахування цих студентів, який дійсно був 2 лютого, таке – за порушення умов контракту. Етики, порушення норм етики. Зокрема, що стосується і моральної поведінки студента. Це все передбачено в правилах нашого внутрішнього розпорядку",  пояснив мотиви відрахування декан факультету іноземних студентів ТДМУ Петро Сельський.

Також у медичному університеті повідомляють, світлини, що "розгулюють" Інтернетом і на яких начебто зображені підозрювані, належать насправді одній людині. Й жодного відношення до інциденту вона не має. Єдине, що пов’язує хлопця й одного з підозрюваних, – спільне прізвище.

"Повідомляли про це, що це не є фотографії справжні. Більше того, вони є насправді однієї і тієї самої людини з різних років. І ця людина не є фігурантом справи. Ми це говорили і журналістам. Ми це говорили і органам, міліції ми це говорили",  зазначає Сельський.

Ректор медичного університету закликає не судити за вчинком двох усіх іноземних студентів.

Як писав КУРС, у Франківську громадські активісти висловили ультиматум місцевій арабській общині. Представники громадськості обурені, що поліція не затримала студентів-іноземців, причетних до розбещення неповнолітніх в Івано-Франківську.

Також у Франківську пікетували під управлінням поліції, вимагаючи покарати студентів-іноземців за розбещення неповнолітніх. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: