субота, 16 лютого

У Тлумацькій ОТГ провели "Ярмарок здоров'я"

У Тлумацькому народному домі Центр первинної медичної допомоги Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади організував "Ярмарок здоров'я".
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду

У заході взяли участь жителі Тлумацької ОТГ та гості. Працівники ЦПМД проводили усім охочим експрес-аналізи, ЕКГ-дослідження, оцінку ризику серцево-судинних подій та надавали консультації. Крім цього, присутні мали змогу обрати свого лікаря та підписати з ним декларацію для обслуговування.

Під час "Ярмарку здоров'я" жителі висловили своє бачення та пропозиції для подальшого розвитку ЦПМД, поділилися думками з приводу реформування медицини.

У рамках заходу освятили новопридбаний автомобіль та електрокардіограф з телеметричним пристроєм, що дасть змогу більш якісно надавати медичні послуги. Голова Тлумацької міської ОТГ Роман Круховський у розмові з журналістами наголосив:

"ЦПМД Тлумацької ОТГ, як і будь-яка організація громади, завжди буде відчувати підтримку міської ради і не залишиться один на один із проблемними питаннями, навіть після автономізації".

Ярмарок знайшов ґрунтовну підтримку серед відвідувачів, про що свідчать результати анкетування. Так, 50% респондентів позитивно оцінюють нову медичну реформу та сподіваються на покращення у медичній галузі, 42% ставляться нейтрально і тільки 8% – негативно.

Головний лікар ЦПМД Оксана Мельник закликала всіх не бути байдужими до власного здоров’я, прийти та укласти декларацію із обраним лікарем.

 
КОМЕНТУВАТИ