fbpx

У Тлумацькій райраді обрали голову та заступника

Політика 14:30, 14.11, 2015

12 листопада відбулася І сесія Тлумацької районної ради сьомого демократичного скликання. У її роботі взяли участь голова районної ради VI демократичного скликання Михайло Вишневський та голова райдержадміністрації Володимир Габурак.

Голова районної територіальної виборчої комісії Галина Ціник відкрила роботу сесії. Вона повідомила про результати виборів депутатів районної ради. За підсумками виборів 25 жовтня 2015 року, до складу районної ради VIІ демократичного скликання увійшли 34 депутати. У роботі першої сесії взяли участь 33 депутати, пише КУРС з посиланням наТлумацьку райраду.

Після цього було створено тимчасову президію районної ради, і далі пленарне засідання продовжив представник найбільшої за чисельністю депутатської групи ВО "Батьківщина" Василь Тихоліз. Він запропонував перейти до розгляду питання "Про обрання голови районної ради". Депутатами було висунуто дві кандидатури – Василя Двояка і Богдана Пліса. 

За підсумками голосування, головою районної ради було обрано депутата Василя Двояка. За нього проголосувала більшість – 23 депутати з тридцяти трьох присутніх на сесії.

Новообраний голова районної ради Василь Двояк вніс пропозицію про обрання заступником – Василя Гнатюка від політичної партії "Об’єднання "Самопоміч". За підсумками голосування Василя Гнатюка підтримало 25 депутатів з 33 присутніх.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: