fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • У Тлумацькій ЦРЛ завершують ремонт гінекологічного відділення, на черзі ремонт хірургічного і травматологічного відділень

У Тлумацькій ЦРЛ завершують ремонт гінекологічного відділення, на черзі ремонт хірургічного і травматологічного відділень

Суспільство 10:11, 31.10, 2014

Станом на 30 жовтня у гінекологічному відділенні лікарні уже виконано 85 відсотків робіт, які підрядник планує завершити до 20 листопада цього року.

Відзначимо, ремонтні роботи у цьому відділенні тривають з 2013 року.
 
Питання їхнього фінансування порушувалось на зустрічі голови облдержадміністрації Олега Гончарука з керівництвом району, представниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, органів місцевого самоврядування, громадськості, що відбулася 26 вересня цього року. Тоді очільник Прикарпаття пообіцяв вирішити питання фінансування завершення ремонту. Для цього з обласного бюджету було виділено 330 тис. грн, повідомляє КУРС з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Перший заступник голови Тлумацької РДА Ігор Бринський, начальник відділу будівництва управління житлово-комунального господарства, інфраструктури та будівництва райдержадміністрації Ярослав Атаманюк і заступник головного лікаря Михайло Коцюруба оглянули хірургічне і травматологічне відділення лікарні, які знаходяться на черзі для проведення капітального ремонту. Обсяг робіт передбачає кошти в сумі 970 тис. грн. До кінця року з районного бюджету планується виділити для початку ремонту хірургічного відділення 150 тис грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: