fbpx

У Тлумацькому коледжі відкрили спортмайданчик за 600 тисяч гривень

Суспільство 12:20, 07.12, 2015

На території Тлумацького коледжу Львівського національного аграрного університету відбулось урочисте відкриття і освячення каплиці Пресвятої Богородиці та спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Каплиця, як і спортивний майданчик, – одні з перших починань, реалізовані за задумом директора коледжу Дмитра Боднарчука, який обіймає посаду трохи більше року. Працівники навчального закладу сподіваються, що каплиця стане духовним центром для студентської молоді і усіх охочих, інформує Тлумацька РДА. 

Водночас Дмитро Боднарчук відзначив роботу працівників, викладачів, студентів коледжу, усіх небайдужих людей, які долучилися до зведення каплиці, благоустрою подвір’я та встановлення спортивного майданчика зі штучним покриттям. Вартість майданчика становить близько 600 тис. грн. Його встановлення – це не тільки підтримка начального закладу за відсутності пристосованих приміщень для занять фізичною культурою і спортом, а й створення сприятливих умов для тренування молоді міста.

Вітаючи учасників урочистого заходу, голова РДА Володимир Габурак зазначив:

"Ми сьогодні відкрили дві споруди, одна з яких покликана берегти нашу духовність, а інша – гартувати та зміцнювати здоров’я дітей, виховувати спортсменів. Це черговий здобуток для Тлумаччини, ми не будемо зупинятися на досягнутому, а зробимо усе можливе, щоб соціальна інфраструктура району розвивалася".

Чин освячення каплиці та спортивного майданчика здійснили декани Тлумацьких деканатів УГКЦ о. Павло Дутчак та УАПЦ о. Василь Стадник.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: