fbpx

У Тлумацькому районі план осіннього призову виконано на 125%

Суспільство 10:31, 16.01, 2016

У п’ятницю, 15 січня, у великій залі адміністративного будинку органів влади району відбулась нарада з міським, селищним та сільськими головами. Участь у нараді взяв керівник апарату райдержадміністрації Іван Шкварок, а перед присутніми виступив військовий комісар Тлумацького військового комісаріату Сергій Мудрик.

На нараді мова йшла про призов до лав Збройних сил України, організацію оповіщення та прибуття військовозобов’язаних до військового комісаріату, виконання інших мобілізаційних завдань у місцевих радах району, інформує прес-служба Тлумацької РДА.

Сергій Мудрик зазначив, що план з осіннього призову до війська у Тлумацькому районі виконано на 125%. Водночас проблемним залишається питання відновлення військового обліку в місцевих радах району та оповіщення військовозобов’язаних.

З метою налагодження співпраці військового комісаріату і місцевих рад присутнім на нараді очільникам громад було вручено розпорядження районної державної адміністрації та Тлумацького військкомату, що стосуються організаційних заходів щодо виконання мобілізаційних завдань та оповіщення військовозобов’язаних.

Також військовий комісар анонсував навчання для відповідальних за ведення обліку військовозобов’язаних в міській, селищній та сільських радах району.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: