fbpx

У центрі Франківська встановлять паркомати. ВІДЕО

Суспільство 20:19, 06.11, 2015

"Народний контроль" вимагає від місцевої влади встановити у центрі Івано-Франківська паркомати.

Наразі ж місць на платних стоянках катастрофічно не вистачає. Понад те, є підозра, що кошти, які сплачують водії за можливість припаркувати авто, не потрапляють у міську казну, пише НК.

Як стало відомо, фірма "Сервіс-Авто", яка відповідає за платні стоянки у центрі Івано-Франківська, вже заборгувала місту майже два мільйони гривень. Попри це, вона й далі працює та збирає гроші з водіїв. Куди вони ідуть – невідомо.

Керівництво фірми-боржника запевняє, що вже незабаром їхнє підприємство буде ліквідоване. У комунальному департаменті додали: "Сервіс-Авто" вже незабаром припинить співпрацю з містом. Відповідне рішення має прийняти сесія міської ради. Надалі у центрі місті планують встановити паркомати.

"Оголосимо конкурс серед підприємців. Обов’язкова умова для участі в конкурсі – встановлення паркоматів, щоб кошти збиралися винятково у безготівковій формі", – запевнив директор комунального господарства транспорту і зв’язку Івано-Франківська Михайло Смушак.

Водночас "Народний контроль" простежить, щоб кошти від паркування у центрі міста були скеровані на обладнання нових автостоянок в Івано-Франківську.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: