fbpx

У Тисменичанах відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям

Спорт 16:47, 29.08, 2016

У селі Тисменичани Надвірнянського району відкрили та освятили футбольний майданчик зі штучним покриттям. Його встановлено за кошти районного бюджету та громади села.

Урочисто перерізали стрічку на майданчику заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Крецул, голова райдержадміністрації Олександр Кеніз та заступник голови районної ради Ігор Писклинець.

Розпочалося свято виставкою футбольних трофеїв сільської команди «Арсенал» та команди школи. Капітани цих команд урочисто підняли державний прапор, який замайорів над новим футбольним полем.

Сільський голова Сергій Баланюк вручив усім, хто долучився до будівництва майданчику, грамоти та подякував за вагомий внесок у розвиток спортивної інфраструктури у селі.

Родзинкою заходу став виступ маленьких футбольних козачків, які продемонстрували свою майстерність, поєднавши гопак та футбол.

Першим воротарем на майданчику став сільський голова, який намагався зловити м'ячі представників влади та кращих футболістів села.

Цього ж дня відбувся турнір з міні-футболу, присвячений відкриттю майданчика. У ньому взяли участь збірна команда представників влади, юні футболісти Тисменичан та ветерани футболу цього ж села. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: