fbpx

Тисмениця готова до надзвичайних ситуацій

Суспільство 18:01, 06.02, 2015

У Тисмениці пройшов тренувальний збір мобільної оперативної групи для оперативного реагування на ліквідацію наслідків можливих надзвичайних ситуацій.

Захід відбувся за участю голови районної державної адміністрації Івана Семанюка, заступника начальника управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області, підполковника служби цивільного захисту Віталія Федунківа, першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Заника, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації Степана Масляка, начальника 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Тисмениця Віталія Терешкуна, міського голови Тисмениці Богдана Дарчина, інших відповідальних посадових осіб служб району.

В ході тренувального збору заступник начальника Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області, підполковник служби цивільного захисту Віталій Федунків проінспектував стан готовності системи цивільного захисту м. Тисмениця і району до дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій, надання оперативної та ефективної допомоги населенню. Він наголосив на координації дій усіх служб та реалізації заходів щодо посилення охорони об’єктів життєзабезпечення населення.

Система цивільного захисту Тисмениці та району готова до виконання поставлених завдань та може оперативно реагувати на виникнення надзвичайних ситуацій. Таким є висновок заступника начальника УДСНС в області після огляду техніки, засобів цивільного захисту, спілкування із керівниками та особовим складом служб міста і району. Більше того, Віталій Федунків назвав Тисменицький район одним із кращих у даному напрямку проведеної роботи. Загалом до тренувального збору було залучено 20 одиниць техніки та 26 осіб особового складу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: