fbpx

У Тисмениці між депутатами виник конфлікт через кошти на ремонт доріг

Політика 09:48, 30.07, 2016

У четвер, 28 липня, відбулась позачергова сесія Тисменицької міської ради, скликана мешканцями міста.

На засіданні вирішували бюджетні питання, а саме – розподіл коштів від перевиконання міського бюджету практично на 2,3 млн грн, пише Галицький кореспондент.

Основні баталії розгорілись навколо коштів на ремонти вулиць міста. Акцент зробили на вул. Мазепи, яка у незадовільному стані.

До слова, сесія була скликана самими мешканцями Тисмениці, які обурюються через те, що велика частина депутатів просто ігнорують засідання.

"Депутатів змусили з’явитися на це засідання, бо людей вже дістало таке ставлення", – розповів мешканець Микола Корнута.

На початку засідання зареєструвався 21 депутат із 26.

Зауважимо, що депутати протягом декількох засідань ніяк не могли затвердити проект рішення стосовно розподілення коштів від перевиконання міського бюджету. Причиною є те, що велика група депутатів міської ради знаходяться в опозиції до чинного мера Тисмениці.

Під час розгляду проекту рішення стосовно розподілу коштів від перевиконання бюджету депутат від "Батьківщини" Сергій Круліковський запропонував забрати 100 тис. грн надбавки до зарплати апарату міської ради та віддати їх на ремонт вулиці Мазепи. Це викликало ажіотаж серед присутніх депутатів та місцевих мешканців. Дехто протестував проти того, щоб забирати надбавку. Проте Лілія Крохмалюк ("Батьківщина"), запевнила, що восени надбавки повернуть за рахунок перевиконання бюджету міста.

Крім того, депутат від "Батьківщини" запропонував забрати кошти, які планувалось виплатити за поточний ремонт адмінбудівлі стадіону (суддівське приміщення, роздягальня), і теж віддати їх на ремонт вул. Мазепи. Проте представники стадіону запевнили: якщо це зробити, то наступного разу виконавець робіт не захоче закінчувати ремонт, а роботи ще багато.

"Потрібно ще облаштувати дві юнацькі роздягальні та коридор. Людина зробила за свої гроші, якщо їй не заплатити, то як ми будемо виглядати?" – розповіли вони.

Дехто з депутатів навіть пробував покинути засідання, але мешканці заблокували двері й не випускали народних обранців.

Міський голова вніс свою пропозицію – забрати 100 тис. грн із суми у 200 тис. грн, перерахованих Водоекотехпрому, який повинен був проводити ремонтні роботи каналізаційних труб.

"Ці гроші вже півроку "висять" на рахунку. У "Водоекотехпромі" мені сказали, що зараз не зможуть розпочати ремонт, бо не мають відповідної техніки", – розповів Степан Сворак.

Крім того, мешканці порадили забрати 40 тис. грн для облаштування дитячих майданчиків на ремонт вул. Мазепи. Проте міський голова відхилив цю пропозицію, аргументуючи це тим, що вони все ж потрібні.

"Я особисто їздив та дивився, майданчики потрібні", – запевнив очільник Тисмениці.

Після активних обговорень міський голова Степан Сворак підсумував всі пропозиції та виніс на розгляд кінцевий проект рішення. Було запропоновано все ж забрати 100 тис. грн надбавки до зарплати апарату міської ради, також взяти 100 тис. грн із коштів на ремонт каналізаційних труб та віддати ці кошти на ремонт вул. Мазепи. Зокрема, взяти ще 40 тис. грн з коштів для "Водоекотехпрому" та облаштувати освітлення на тих вулицях, де його найбільше не вистачає.

За це рішення проголосували одноголосно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: