Для надання допомоги до місця події виїжджав черговий караул тисменицької пожежно-рятувальної частини. По прибуттю встановлено, що водій вантажівки "RENO" 1956 р. н. не впорався з керуванням, з’їхав у кювет та перекинувся, повідомили в обласному управлінні ДСНС.
Водій отримав травми та був госпіталізований у хірургічне відділення Тисменицької лікарні. Працівники пожежно-рятувальної служби відключили акумуляторну батерею, а аварійна бригада Лисецького РЕМу – лінію електропередач, яка проходила неподалік.