fbpx

У Тисмениці розпочала роботу районна "Школа лідерів"

Суспільство 10:55, 29.10, 2014

На базі Тисменицького районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося засідання новоствореної "Школи лідерів" учнівського самоврядування навчальних закладів району.

Рішення про її створення  було прийнято ще у квітні на районному форумі лідерів учнівського самоврядування. Школу організовано з метою розвитку лідерських здібностей учнівської молоді, набуття молодим поколінням історичного та соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, формування активної життєвої позиції, навиків цивілізованого спілкування, лідерства та партнерства, інформує Тисменицька РДА.

Учасників засідання привітали головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації Андрій Татарин, методист райметодкабінету Тетяна Бунь, директор Тисменицького БДЮТ Ольга Голійчук.

Теоретичне заняття "Організаційні форми діяльності органів самоврядування учнівської молоді" провела завідувач масового відділу БДЮТ Мар’яна Мельниченко. Вона ж запропонувала учасникам і орієнтовну структуру районної "Школи лідерів", до якої ввійшли сім центрів, що відображатимуть та організовуватимуть роботу учнівської молоді із основних напрямків.

У Тисмениці розпочала роботу районна "Школа лідерів" 1

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: