п'ятниця, 19 квітня

У Тисмениці та Надвірній представили нових керівників поліції. ФОТО

Т.в.о начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Василь Кіцелюк представив особовому складу Тисменицького та Надвірнянського відділів поліції нових керівників.
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду

Тисменицький відділ поліції очолив полковник поліції Іван Кавінський, який до цього очолював Надвірнянський відділ поліції, інформує СК ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області.

Представляючи нового керівника, Василь Кіцелюк охарактеризував його як професійного, досвідченого, авторитетного та принципового у прийнятті рішень.

Надвірнянський відділ поліції очолив Микола Сидорчук. У його представленні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації, міський голова Надвірної, керівники прокуратури, СБУ та судово-експертної служби району. 

Василь Кіцелюк побажав новопризначеним керівникам подальшої плідної роботи, зазначивши, що обидва мають достатньо досвіду, аби працювати для людей задля забезпечення їх спокою і безпеки, та від імені керівництва обласної поліції подякував представникам влади за схвальну роботу поліції у районах.

"Мені особливо приємно чути слова вдячності керівникам поліції від місцевої влади. Дійсно, від професійного рівня керівника залежить робота і результат цілого підрозділу. Як він зуміє організувати роботу з підлеглими, налагодити комунікацію з органами місцевого самоврядування, громадськістю – таку оцінку й отримає", – зазначив Василь Кіцелюк.

Теги: поліція
КОМЕНТУВАТИ