fbpx

У Тисменицькій міській раді обрали секретаря

Політика 11:38, 27.10, 2017

26 жовтня розпочалося 4 засідання 24-ї сесії Тисменицької міської ради. За словами депутатів, сесії не відбувалися вже близько півроку. Основним питанням, яке найбільше хвилювало раду, було обрання секретаря.

Як повдіомляв КУРС, сесію зібрали завдяки петиції, яку підписали мешканці Тисмениці.

Міський голова Степан Сворак повідомив, що до міської ради надійшли заяви від Наталії Сворак про припинення депутатських повноважень та звільнення з посади секретаря. Зараз вона перебуває у США. Включили у порядок денний і питання про обрання секретаря міської ради на час відсутності основного працівника, пише Галицький кореспондент.

Міський голова Степан Сворак запропонував обрати також секретаря робочого засідання.

“Для ведення нашої сесії потрібно обрати секретаря робочого засідання. Я не можу сам вести, а Люба не уповноважена. Пропоную обрати Миколу Сендецького“, – озвучив свою пропозицію мер.

Однак Сендецький не погодився, так само як і не погодилися Андрій Павлюк та Лілія Крохмалюк. Депутат Олег Шкрумида зауважив, що немає сенсу обирати секретаря на одне засідання. Мовляв, голова може вести протокол, а якщо потрібно, то йому хтось допоможе.

У свою чергу, Микола Шіляк обурився, що сесії спершу призначають, а потім переносять.

“Ми не малі діти і не на зарплаті. Ми плануємо собі тиждень, відкладаємо справи, але через кілька годин нам дзвонять, що сесії не буде. Хто за це буде відповідати? Хто вам так радить робити?” – звернувся він до Сворака.

Нагадаємо, КУРС вже писав про сесії міської ради в Тисмениці, які не вдалось провести, бо не обрали сескретаря міської ради.

Міський голова висунув на посаду секретаря Андрія Павлюка. Голосування відбувалося таємно. Депутати виходили в коридор, щоб проголосувати, а потім опускали бюлетень у скриньку. Однак кандидатуру Павлюка підтримали тільки 8 депутатів, решта 15 були проти.

Від депутатів міської ради свою кандидатуру висунув Олег Шкрумида та попросив дозволу проголосувати за себе. Більшість депутатів дозволили йому це зробити. За Шкрумиду проголосували 17 депутатів, 5 – проти, а один бюлетень визнали недійсним, оскільки там була не позначка, а слово “так”.

Степан Сворак потиснув руку Олегу Шкрумиді та привітав з перемогою.

“Вітаю з перемогою! Якщо би швидше забрав справу з суду, то вже був би секретарем, – звернувся він до депутата. – Я йому давав час два місяці. Дякую на одностайність. Поки що ми працюємо”.

Раніше депутати вже обирали Олега Шкрумиду секретарем міської ради, однак мер наклав на це рішення вето і депутат оскаржує його в суді. Тож депутати просили голову більше такого не робити.

Після обрання секретаря депутати ще розглянули питання про прийняття на баланс водопроводів та зробили перерву.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: