29-річного зловмисника було викрито під час прокурорської перевірки. Незаконний забір піщано-гравійної суміші із прибережної смуги річки Бистриця Надвірнянська він здійснював за допомогою екскаватора та двох вантажівок "Камаз", повідомляє прес-служба прокуратури в Івано-Франківській області.
Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому щодо нього за ч. 2 ст. 240 КК України завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду.
Варто зазначити, з початку року за результатами перевірок щодо законності видобування надр та піщано-гравійної суміші з русел річок Тисменицького району зареєстровано 15 кримінальних проваджень, у 12 з яких досудове розслідування завершено.
За постановленими судами обвинувальними вироками до державного бюджету сплачено близько 42 тисяч гривень штрафів.
Рубрики
Щоб бути в курсі:
найцікавіші новини Івано-Франківська і регіону за тиждень
найцікавіші новини Івано-Франківська і регіону за тиждень