fbpx

У Верховині пройде виставка коней гуцульської породи

Стиль життя 09:58, 27.04, 2015

З метою популяризації коней гуцульської породи за сприяння Польсько-Українського центру з розведення та промоції гуцульського коня в рамках проведення семінару-навчання "Гуцульський кінь в культурі Карпат" проекту "Створення Польсько-Українського центру розведення та популяризації коней гуцульської породи" Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 буде проведена виставка коней гуцульської породи, присвячена 90-річчю створення Товариства гуцульського коня.

Організовують виставку Національний природний парк "Верховинський", Дослідне господарство Інституту зоотехнії Державного науково-дослідного інституту Oджехова (Польща), Окружна спілка конярів в Жешові (Польща), Науково-виробнича асоціація "Племконецентр".

Виставка коней гуцульської породи відбудеться 30 квітня (четвер) об 11.00 годині у смт. Верховина на стадіоні "Черемош".

Організатори запрошують до участі у виставці власників коней гуцульської породи (кобиломатки, жеребці та мерини (валахи). 

"Бажано, щоб власники коней були одягнуті у традиційний гуцульське вбрання. Коні можуть бути не сідлані або мати на собі тарниці", – зазначає нальник наукового відділу  Ярослав Зеленчук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: