fbpx

У Верховині відкрили виставку картин з гуцульськими пейзажами. ФОТО

Культура 09:48, 03.02, 2017

У Верховині в історико-краєзнавчому музеї "Гуцульщина" відкривали першу персональну виставку члена Спілки художників та майстрів декоративно-прикладного мистецтва Верховинщини, художника-живописця Миколи Максим’юка.

"Я народився в с. Верхній Ясенів. 1975 року закінчив Косівський  технікум народних художніх промислів, де навчався у відомих художників – педагогів Віталія Соломченка та Анатолія Калитки. Ранні роботи експонувалися 1975 року в Івано-Франківську, на виставці молодих художників; 1977 року – у Подольську (Росія)", – розповів про себе автор художніх робіт.

Картини Миколи Максим’юка є в приватних колекціях Києва, Івано-Франківська, Верховинщини та в м. Стемфорді (США). Роботи автор не продає, тільки дарує родичам та добрим друзям.

"Ваші картини говорять про Вашу творчість, про Вашу таку щиру і глибоку гуцульську душу. Тому бажаю ще багато творчих злетів, щоб ми приходили на Ваші виставки, милувались надалі Вашими роботами. Хочу побажати, щоб Дух Господній був завжди з Вами…" – привітав художника голова райради Іван Шкіндюк.

"Передати ту красу Карпат, Верховинщини, ту архітектуру гуцульської хати, травинки зможе… тільки місцевий житель – гуцул, який знає наш місцевий побут… Картина – це є зафіксована сьогоднішня мить. Але як пройде декілька років – все зміниться. А завдяки Вашим картинам майбутнє покоління зможе побачити саме наше сьогодення, як все змінилось…" – відзначила начальник відділу з питань гуманітарної політики та інформаційно-аналітичної роботи апарату Верховинської райдержадміністрації Оксана Коломийчук.

На завершення заходу співробітник музею Тамара Савчук присвятила художнику власний вірш.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: