fbpx

У Всесвітній день діабету франківцям безкоштовно виміряли рівень цукру та тиск. ФОТО

Суспільство 16:29, 14.11, 2015

У суботу, 14 листопада, в Івано-Франківську відзначили Всесвітній день діабету. Організовує захід діабетична спілка хворих на цукровий діабет Івано-Франківська, Асоціація ендокринологів області та Національний медичний університет.

Сьогодні усі охочі змогли перевірити рівень цукру, виміряти тиск та вагу. Для хворих навіть зробили розіграш, переможці отримали глюкометри, пише Репортер.

Також на заході спеціалісти рекомендували нові препарати та проводили консультації. Опісля провели лекцію, де провідні ендокринологи області розповіли про попередження та лікування діабету.

В Івано-Франківській області налічують 45,5 тисяч пацієнтів з цією проблемою. На жаль, з 2005 року це число зросло вдвічі.

"В області є всі можливості для профілактики та лікування діабету, – каже головний обласний ендокринолог Володимир Гаврилюк. – У кожній амбулаторії є глюкометри для визначення рівня цукру, а в кожній поліклініці – високваліфікований спеціаліст-ендокринолог, разом 30 кабінетів та шість дитячих. Ситуація з виявленням діабету значно покращилася за останні роки”.

Також сьогодні мали нагородити двох "рекордсменів" області, що прожили з діабетом вже 50 років. Для них навіть виготовили спеціальні медалі, проте вони, на жаль, прийти не змогли. Гостей, серед яких багато хворих, закликали ставитися до діабету не як до вироку, а як до способу життя та слідкувати за своїм харчуванням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: