fbpx

У виконкомі обговорили ескізний проект нового моста на Пасічну. ФОТО

Суспільство 12:54, 01.04, 2016

В Івано-Франківську розпочали проектні роботи з будівництва нового моста через Бистрицю-Солотвинську до мікрорайону Пасічна, який сполучатиме вулиці Хіміків та Надрічну.

Сьогодні, 1 квітня, в кабінеті міського голови Руслана Марцінківа члени виконкому зібралися на так звану "прогонку" – попереднє засідання виконкому, яке завжди відбувається в закритому режимі. На прогонках у форматі довільного гону обговорюються найважливіші для громади Івано-Франківська питання.

Цього разу, як повідомили джерела КУРСу в мерії, йшлося про надважливий інфраструктурний проект – новий міст до мікрорайону Пасічна. На прогонку запросили представника НДІ "Гідромісто", директора департаменту архітектури і містобудування, директорів низки департаментів, представників містобудівної ради.

Ескізний проект нового моста представляли експерт "Гідроміста" Олександр Заславський і нещодавно призначений директор департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини Івано-Франківської міської ради Дмитро Нижник. Дискусія вийшла гарячою: учасники прогонки розділилися в оцінках пропонованого архітектурного рішення.

Олександр Заславський назвав ескізний проект неординарним взірцем пізнього постмодернізму, який, безумовно, не лише зніме перезрілу проблему сполучення з Пасічною, а й стане окрасою і туристичною "родзинкою" Франкового міста.

"Сьогодні в архітектурі головне дизайн, інноваційні технічні рішення, оригінальні матеріали і форми. У цьому проекті все це є. Якщо ми хочемо зробити наше місто справді європейським – маємо бути в тренді",  заявив Заславський.

міст Пасічна

Ескізний проект моста. Розробник ДПІ "Гідромісто", Олександр Заславський.  

Дмитро Нижник запевнив, що проект "Гідроміста" відповідає попереднім розрахункам кошторисної вартості переправи – 123 млн грн. І чомусь рясно спітнів. 

Представники "старої архітектурної школи" з містобудівної ради очікувано виявилися найбільш скептичними.

"Червоний і жовтий кольори – надто ризиковане поєднання для об’єкта, яким користуватимуться десятки тисяч франківців щодня. Чому б не використати спокійніші тони?" – обурився архітектор з доробком Олександр Микуляк.

Заступник міського голови "свободівець" Микола Вітенко порадив розробникам проекту розглянути можливість нанесення на об’єкт візерунків вишиванки. "Тренди і дизайн – це добре. Але ми не повинні забувати про традиції, патріотизм і духовність",  наполіг Вітенко.

Вадима Войтика більше цікавили технічні характеристики переправи. Він запропонував використати як несучі опори не "пазики", а списані тролейбуси "Електроавтотрансу". "Це суттєво здорожить і без того недешевий проект",  застеріг Заславський. Войтик все ж рекомендував обміркувати його пропозицію з калькулятором.

"Ми всі розуміємо, що це грандіозне будівництво. Проект достойний, хоч працювати ще є над чим, – примирливо завершив дискусію міський голова Руслан Марцінків. – Я вірю в те, що за мою каденцію ми побудуємо цей міст. Як я вже десь казав, цей міст буде імені Миколи Івановича Вітенка, тому що він має жити на цьому мості і цим мостом".

Марцінків доручив Заславському і Нижнику доопрацювати проект з врахуванням пропозицій членів виконкому.

"На все про все  підготовчі роботи, на проектно-кошторисну документацію  даю вам рік. Аби рівно за рік, 1 квітня, ми розпочали будівництво нового моста",  підсумував прогонку Марцінків. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: