fbpx

У виправних колоніях на Прикарпатті відзначили День захисту дітей

Суспільство 16:53, 02.06, 2015

До Міжнародного дня захисту дітей неповнолітніх ув'язнених Івано-Франківської УВП № 12 відвідали представники соціальних служб, органів юстиції та духовенства.

В Івано-Франківській УВП № 12 тримаються 6 неповнолітніх. До дня захисту дітей у період з 28 по 31 травня ув’язнених відвідали представники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Ірина Прибуш), Головного управління юстиції в області (Назарій Савдчак), сестри Мирянського чину Василія Великого та вчитель Івано-Франківської ЗОШ № 1 Людмила Бучко, повідомляють в Управління ДПтС України в Івано-Франківській області.

Під час заходів неповнолітніх знайомили з історією свята, розповідали у формі інтерактивної бесіди про права та обов’язки дітей, виходячи із Конвенції ООН про права дитини та Конституції України. Присутнім не лише наводили приклади порушень прав дітей та способи їх захисту, а й ґрунтовно роз’яснили обов’язки, які повинні виконувати діти у відносинах із батьками, дорослими, перебуваючи у школі та в іншому громадському місці. Ув’язненим роздали інформаційні матеріали у формі буклетів та пригостили солодощами, які для них приготували сестри Мирянського чину. Представник Церкви Християн Віри Євангельської "Еммануїл" виконав пісні духовно-релігійної тематики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: