fbpx

У Яремче стартувала банківська конференція

Економіка 18:02, 15.09, 2015

У місті Яремче Івано-Франківської області стартувала Міжнародна конференція "Інновації та безпека інформаційних банківських технологій".

 

Ініціативу проведення конференції підтримали близько 40 банків, Національний Банк України, Незалежна асоціація банків України і найбільші українські та міжнародні компанії – виробники систем захисту та інфраструктурних рішень для банків, пише 112.ua

Відкрив конференцію голова оргкомітету Юрій Яременко. 

"У складній ситуації, в якій опинилася українська банківська система, не можна закривати очі на проблеми інформаційної безпеки, дуже важливо підтримувати співробітництво і знаходити рішення, які допоможуть розвиватися далі", – сказав Яременко.

Прозвучали виступи представників НБУ, зокрема Сергія Шацького, директора департаменту роздрібних платежів і Дмитра Лук'янова, директора департаменту інформаційної безпеки.

Дмитро Лук'янов відзначив важливість подібних заходів для розвитку систем інформаційної безпеки банків і висловив надію на більш тісну співпрацю банків і регулятора.

Конференція триватиме до 18 вересня. Учасникам належить обговорити ряд питань, що стосуються інноваційних технологій для інформаційної безпеки банків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: