fbpx

У Яремчі з харчовим отруєнням госпіталізували дітей, які приїхали на відпочинок із Запоріжжя

Суспільство 16:34, 28.05, 2019

17 дітей та 2 вихователі із Запоріжжя приїхали 26 травня на Прикарпаття відпочивати, а вже ввечері 27 травня трьом дітям стало погано. Сьогодні до інфекційного відділення Яремчанської міської лікарні госпіталізовано 4 дітей.

Діти відпочивали у приватній садибі "У Мирона" в м. Яремче.

В усіх хворих встановлено попередній діагноз "гострий гастроентероколіт". Стан хворих розцінювався як середнього ступеня важкості, скарги були на загальну слабкість, t 37,5-38 С°, пронос 1-2 рази на добу, нудоту, блювоту, болі в животі.

В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області створена комісія з розслідування факту отруєння. В ході санітарно-епідеміологічного обстеження закладу встановлено, що відпочинок дітей проводився згідно з цивільно-правовою угодою між власником садиби та керівником дитячої групи на послуги проживання та харчування дітей.

Також заклад не був включений до переліку дитячих відпочинково-оздоровчих закладів Івано-Франківської області.

Керівники дитячої відпочинкової групи та власники садиби не попередили органи місцевого самоврядування за 10 днів про заїзд дітей. Власник садиби не зареєстрований як оператор ринку харчових продуктів. Обстеження закладу перед заїздом дітей не проводилось.  

Під час епідобстеження відібрано проби води, змиви на вміст патогенної мікрофлори.

Головне управління Держпродспоживслужби в області готує наказ про позапланову перевірку приватної садиби "У Мирона". За результатами перевірки будуть вжиті заходи відповідно до чинного законодавства, готуються матеріали для передачі в правоохоронні органи.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: