fbpx

У жіночій колонії на Прикарпатті відзначили День матері

Суспільство 19:58, 12.05, 2015

10 травня з нагоди Дня матері у Галицькій виправній колонії №128 засуджені власними силами підготували концерт, на якому виконували пісні, читали вірші, присвячені матерям.

Цього дня до засуджених завітали із подарунками та концертною програмою представники церкви адвентистів Сьомого дня. Вони провели з ними духовну бесіду про маму, яка є уособленням святості, любові, мудрості і ніжності, пише Бріз.

У день Свята матері відбулася також зустріч ув’язнених неповнолітніх та жінок, які утримуються в Івано-Франківській УВП № 12, із послідовниками Церкви Християн Віри Євангельської Еммануїл. Присутнім розповіли про історію цього свята, роль матері у сім’ї та вихованні дітей. Вони говорили про духовний обов’язок кожної людини свято берегти та шанувати матір, яка зростила, виховувала, навчала добру. Бо чим більша наша любов до матері, тим світліше і радісніше наше життя.

Завершувалися святкові дійства читанням спільної молитви, у якій дякували Богові за батьків та просили для рідних здоров’я і сили подолати всі труднощі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: