fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • У зверненні до молоді з нагоди Дня знань Митрополит Війтишин закликав пам'ятати подвиг Небесної сотні і воїнів сил АТО

У зверненні до молоді з нагоди Дня знань Митрополит Війтишин закликав пам'ятати подвиг Небесної сотні і воїнів сил АТО

Суспільство 15:49, 01.09, 2014

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківської єпархії УГКЦ Володимир Війтишин звернувся до прикарпатської молоді з нагоди початку нового навчального року.

Митрополит побажав молоді "натхнення для великого діла – отримання знань у праці над розвитком майбутнього України".

"Ми проживаємо нелегкі часи становлення та утвердження нашої країни, бачимо тисячі прикладів, як багато людей ідуть на самопожертву заради цієї ідеї, – наголосив Митрополит. – Наші герої, не сумніваючись, кладуть свої життя на вівтар нашої Батьківщини України. Ми схиляємо голови перед жертвами Небесної сотні, добровольцями, які віддали своє життя в зоні АТО.

Промовистими для нас є приклади наших земляків, молодих людей, які ще недавно сиділи за студентською чи шкільною партою. Ми були свідками трагічних лютневих днів в Києві, коли серед інших жертв загинув івано-франківський студент Роман Гурик. Дуже часто приходять сумні звістки про загибель прикарпатців в зоні військових дій на сході України.

Сотні важкопоранених людей лежать в лікарнях, серед них іванофранківець, молодий батько п’ятьох дітей Петро Шкутяк, розвідник Олег Сухарєв, дев’ятнадцятирічний Володимир Домнич і багато інших, які від початку стали добровольцями батальйону "Айдар" та інших військових формувань. Їхній приклад для нас є дуже промовистим.

Можемо спостерігати переродження багатьох міст і сіл України, зміну ментальності багатьох людей, навернення до Бога тих, які ще донедавна вважали себе арелігійними. Горе – гуртує та змінює нас. Приклад десятилітньої дитини, яка замість купівлі планшету просить придбати для українського солдата бронежилет, як і тисяча інших прикладів молодих людей, свідчить про те, що наші школярі та молодь є гідними послідовниками своїх попередників" .

Митрополит закликав молодь молитися і просити в Бога благословення, сили і миру для України. "Будьте найкращими учнями та студентами, бо саме ви є майбутнє Церкви та Батьківщини нашої України", – наголосив Володимир Війтишин. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: