fbpx

Учасникам антитерористичної операції з Івано-Франківська нададуть пільги на оплату комунальних послуг

Суспільство 16:01, 26.01, 2015

Сесією міської ради Івано-Франківська затверджене положення щодо надання пільг на оплату комунальних послуг учасникам антитерористичної операції, членам їхніх сімей, учасникам бойових дій та членам сімей загиблих.

Дане положення визначає Департамент соціальної політики основною дійовою особою в цьому питанні, оскільки саме Департамент соціальної політики формуватиме Тимчасовий реєстр учасників АТО, які мають право на встановлення даної категорії пільг, здійснюватиме розрахунки для надання пільги, проводитиме звірку списків пільговиків та відшкодовуватиме за надані пільги організаціям-надавачам послуг, тощо.

Для того, щоб учасникам АТО чи членам їхніх сімей, членам загиблих і, в подальшому, учасникам бойових дій можна було отримати пільги, необхідно звертатися у Департамент соціальної політики з відповідним пакетом документів.

"До департаменту подається заява визначеного зразка, довідка про участь у антитерористичній операції, довідка про склад сім’ї, довідка про обсяги споживання комунальних послуг. На підставі даних документів ми вносимо в нашу базу інформацію і списки подаємо організаціям-надавачам послуг, щоб вони могли визначати суму пільги”, – розповідає директор Департаменту соціальної політики Олександра Заклинська.

Вона також наголошує, що Івано-Франківськ – одне з небагатьох міст України, де пільги передбачаються на оплату усіх комунальних послуг, якими користуються споживачі – учасники антитерористичної операції. Це і квартплата, і плата за світло, за тепло, за газ, гаряче і холодне водопостачання та водовідведення. 

Пільга для учасників АТО та членів їхніх сімей буде надаватися у межах норм споживання. Надається пільга на 6 місяців до встановлення учаснику антитерористичної операції статусу учасника бойових дій. 

"Люди мають півроку часу, щоб подати документи до Міжвідомчої комісії і отримати статус учасника бойових дій. Людина пільгу не втрачає, оскільки при встановленні учасникам АТО статусу відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” пільги при оплаті за житло та комунальні послуги відшкодовуватимуться частково з державного бюджету, а різниця з міського бюджету ”, – повідомляє Олександра Заклинська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: