fbpx

Учасникам АТО "переграли" порядок надання субсидій

Економіка 07:34, 16.07, 2015

Парламент прийняв закон "про справедливе призначення і надання субсидій" учасникам АТО.

Верховна Рада проголосувала за законопроект №2474а "Про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" щодо належного соціально-економічного захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей (про справедливе призначення і надання субсидій" у другому читанні та в цілому.

Зокрема, відповідне рішення підтримали 242 народні депутати. Документ буде переданий на підпис Президенту, інформує Фінанси.ua

Зауважимо, законопроектом №2474а пропонується призначати учасникам АТО та їх сім’ям субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на період проведення антитерористичної операції.

Крім того, при нарахуванні субсидії на ЖКП цим категоріям громадян до сукупного доходу не враховуватимуться отримані ними в період участі в проведенні АТО грошове забезпечення та інші виплати і види соціальної допомоги.

Зазначимо, раніше нардепи також проголосували за законопроект, яким пропонується нараховувати житлові субсидії непрацюючим пенсіонерам та інвалідам автоматично.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: