fbpx

Учасникам АТО в Івано-Франківську надається 100-відсоткова пільга на квартплату

Суспільство 19:00, 06.02, 2015

Рішенням Івано-Франківської міської ради від 16.01.2015 учасникам бойових дій в АТО та членам їх сімей надається 100-відсоткова знижка на сплату послуг з утримання будинків в межах норм, передбачених чинним законодавством.

100-відсоткова знижка сплати за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в межах норм, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України No 409 від 06.08.2014 р. "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування". Наприклад, учасник бойових дій АТО та члени його сім’ї проживають в квартирі площею 64,5 кв. м – надається 100% знижка на площу 21,0 кв. м на кожного члена сім’ї та додатково 10,5 кв. м на сім’ю.

Право на пільги мають:

• учасники бойових дій АТО – особи, які мають посвідчення учасників бойових дій АТО, та члени їх сімей за місцем реєстрації або за адресою фактичного місця проживання в м. Івано-Франківську;

• члени сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції за місцем реєстрації у м. Івано-Франківську;

• учасники АТО та члени їх сімей до отримання статусу учасників бойових дій АТО та члени сімей учасників бойових дій АТО (учасники АТО, які ще не отримали посвідчення учасника бойових дій).

До членів сім’ї пільговика належать: дружина (чоловік), неповнолітні діти (до 18 років), неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства І та ІІ групи або інвалідами І групи, непрацездатні батьки, особи, які знаходяться під опікою або піклуванням.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: