fbpx

Учасникам АТО з Івано-Франківська надано 100-відсоткову пільгу на оплату за електроенергію

Суспільство 20:18, 27.01, 2015

Рішенням Івано-Франківської міської ради від 16.01.2015 р. учасникам бойових дій АТО, членам їх сімей, членам сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції та учасникам АТО, членам їх сімей, місце проживання яких зареєстровано в м. Івано-Франківську, с. Угорники, с. Вовчинець, с. Микитинці, с. Хриплин, с. Крихівці (далі – Івано-Франківську) надається 100-відсоткова знижка на сплату за житлово-комунальні послуги в межах норм, передбачених чинним законодавством, в тому числі на оплату за електроенергію. Про механізм отримання пільги за електроенергію консультують фахівці ПАТ "Прикарпаттяобленерго".

Хто має право на пільги в м. Івано-Франківську?
– учасники бойових дій АТО – особи, які мають посвідчення учасників бойових дій АТО, та члени їх сімей за місцем реєстрації або за адресою фактичного місця проживання в м. Івано-Франківську;
– члени сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції за місцем реєстрації у м. Івано-Франківську;
– учасники АТО та члени їх сімей до отримання статусу учасників бойових дій АТО та члени сімей учасників бойових дій АТО (учасники АТО, які ще не отримали посвідчення учасника бойових дій). 

Хто належить до членів сім’ї учасника АТО?
До членів сім’ї пільговика належать: дружина (чоловік), неповнолітні діти (до 18 років), неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства І та ІІ групи, або інвалідами І групи, непрацездатні батьки, особи, які знаходяться під опікою або піклуванням. 

Яку пільгу за електроенергію отримують учасники АТО м. Івано-Франківська?
100-відсоткова знижка сплати за користування електроенергією для побутових потреб в межах норм, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 409 від 06.08.2014 р. "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування". Наприклад, учасник бойових дій АТО та члени його сім’ї проживають в квартирі, яка не обладнана електроплитами та в яку централізовано постачається гаряча вода,  надається 100% знижка на 90 кВт*год. на сім’ю з 1 особи та додатково 30 кВт*год. на кожного іншого члена його сім’ї, але не більше 210 кВт*год. на місяць. 
Куди потрібно звернутися для отримання пільги на електроенергію? 
Насамперед людині з документами необхідно звернутися в Департамент соціальної політики виконавчого комітету міста за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 29, для внесення учасника бойових дій АТО (учасника АТО) та членів його сім’ї в Реєстр. 
Далі, для отримання пільги на електроенергію, потрібно звернутися з документами у Центр обслуговування клієнтів ПАТ "Прикарпаттяобленерго" на вул. Грушевського, 17.
Центр працює без обідньої перерви
з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 год. 
в суботу з 9-00 до 13-00 год. 

Які документи потрібно подати в Центр обслуговування клієнтів для отримання пільги на електроенергію?
Надати наступні копії документів та їх оригінали для огляду та засвідчення їх копій: 
– реєстраційний номер, який попередньо отримали в Департаменті соціальної політики; 
– заяву за встановленою формою (заповнюється на місці);
– копія паспорта; 
– копія ідентифікаційного номера (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);
– оригінал довідки з місця реєстрації про склад сім’ї; 
– пільгове посвідчення (учасника бойових дій АТО, члена сім’ї загиблого, при відсутності посвідчення);
– копія свідоцтва про шлюб (при потребі);
– копія свідоцтва про народження дітей (при потребі). 
Важливо!!! Для отримання реєстраційного номера в Департаменті соціальної політики виконавчого комітету міста людині також необхідно надати вищевказаний перелік документів. 
З якого моменту надаються пільги на електроенергію?
Рішення про надання стовідсоткової пільги на встановлену законодавством норму вступає в дію з 1 січня 2015 року. Пільги на електроенергію надаються з моменту Реєстрації Департаментом соціальної політики та Центром обслуговування клієнтів ПАТ "Прикарпаттяобленерго". 

Звідки фінансуються пільги учасників АТО м. Івано-Франківська?
Пільги учасникам бойових дій АТО, членам їхніх сімей, які проживають в Івано-Франківську, надаються у розмірі 75% з державного бюджету та 25% з міського бюджету. Пільга учасникам АТО та членам їхніх сімей надається з місцевого бюджету в розмірі 100% до отримання учасниками АТО посвідчення учасника бойових дій, але не довше 6 місяців з дня реєстрації. 

Де можна уточнити інформацію та проконсультуватися?
Отримати додаткову інформацію можна за телефоном кол-центру – (0342) 59-40-20 та у Центрі обслуговування клієнтів – (0342) 59-41-21.

До теми:
У липні 2014 року Президент України підписав зміни до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", відповідно до статті 6 якого військовослужбовці Збройних Сил України, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції, визнаються учасниками бойових дій і їм надається 75-відсоткова знижка на плату за комунальні послуги в межах норм, передбачених чинним законодавством.

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: