fbpx

Учасникам АТО з Крихівців забудовник пообіцяв 10 квартир у багатоповерхівці біля міського озера у Франківську

Суспільство 14:37, 25.11, 2015

У приміщенні Будинку культури села Крихівці відбулися збори учасників АТО. Спільно із головою сільської ради та представником забудовника вирішувалось питання забезпечення житлом та земельними ділянками учасників АТО.

На цих зборах зібралися новообраний сільський голова Крихівців, представник фірми забудовника, бійці АТО, а також рідні тих, хто зараз знаходиться на Сході.

Андрій Марчук, представник компанії забудовника "Колегія", виступив перед бійцями, пише ГК.

"Зараз є багато людей з зони АТО, яким потрібна допомога", – зазначив Андрій Марчук. Представник компанії забудовника розповів про те, що в районі міського озера вони збираються звести багатоквартирний будинок, в якому 10 однокімнатних квартир передадуть сім’ям загиблих воїнів та бійцям АТО. У першій черзі – сім’ї загиблих, в другій – бійці-інваліди, які постраждали на війні.

Новообраний сільський голова Крихівців Мирон Гарат розповів, що він одразу підтримав цю ідею.

"Першочергове моє завдання – це забезпечити наших героїв", – зазначив сільський голова.

За його словами, можна обирати: або взяти квартиру, або взяти ділянку землі. Також є можливість взяти 20 квартир за півціни.

"Ми укладемо тристоронню угоду між сільською радою, об’єднанням воїнів АТО і компанією забудовника", – додав Мирон Гарат.

У деяких моментах думки присутніх розходились і починались дискусії з різних питань. "Ми не повинні сваритись, ми разом захищали країну", – наголосив Роман Перцей, голова "Івано-Франківської обласної ГО воїнів АТО". В підсумку обговорення прийняли рішення долучитися крихівецьким воїнам АТО до громадської організації Воїнів АТО Івано-Франківської області. Також утворити групу з п’яти представників, які будуть відповідальні за інтереси бійців. "Краще мати одну сильну структуру, ніж десять слабких", – додав координатор зібрання Любомир Стрембіцький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: