fbpx

Учасники АТО допомогли повернути власнику квартиру у Калуші

Суспільство 17:37, 08.02, 2016

Учасники АТО здійснили роботу, з якою не могла впоратися виконавча служба. Вони допомогли власнику повернути квартиру у Калуші, яку у нього незаконно відібрали 16 років тому.

"Є рішення суду про те, що це їхня квартира. Люди не виселялися, бо мають свої зв’язки. Не було можливості їх виселити, поки ми, калуські добровольці, не допомогли. Виламали двері з дозволу власника, винесли їх разом з речами", – розповів "Галці" Руслан Стрілок, командир батальйону "Захід-3″.

Додав, що шахрай після рішення суду написав розписку, що до 22 вересня звільнить квартиру, але не зробив цього.

Власник квартири Любомир Концевич розповів, як усе почалося. Він позичив у чоловіка, який називався приватним підприємцем, 8 тисяч гривень, які мав намір повернути. Невдовзі він почав приходити до Концевича додому і вимагати гроші, забрав відеомагнітофон, погрожував. А 1999-ого року, коли власники були на дачі, увірвався до квартири та поміняв замки, потім не повернув більшої частини речей господарів.

Відтоді тривала судова тяганина. У Концевича є рішення суду про виселення і передання ключів від вхідних дверей ще від 2012 року. Але шахрай не хотів її звільняти.

"Мій племінник воював на фронті. Дякувати Богу, через нього хлопці-добровольці згодилися допомогти, бо ми вже всі надії втратили, – сказав Любомир Концевич. – Просто хочу, щоб від моєї сім’ї відчепилися. Нікому зла не бажаю".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: