fbpx

Учасники велопробігу "Бачу! Можу! Допоможу!" побувають в Івано-Франківську

Стиль життя 17:59, 28.07, 2015

Львівська міська молодіжна громадська організація "Інститут Українських студій" та громадська організація "Академія прав людини імені Святого Івана Боско" організовують перший в Україні Благодійний велопробіг за участю молоді з вадами зору "Бачу! Можу! Допоможу!", який розпочався 4 липня 2015 року у Львові і триватиме до 5 серпня 2015 року.

Організатори мають на меті привернути увагу громадськості до проблем людей із вадами зору та показати можливі шляхи їх вирішення, залучаючи до цього незрячу молодь як активних громадян нашої країни, а також зібрати пожертви на купівлю необхідного обладнання і на загальне переоблаштування бібліотеки-філії № 18 у місті Львові в "Сенсотеку" – громадський простір, спроектований для спільного навчання і дозвілля зрячої і незрячої молоді.

Згідно з маршрутом 2-4 серпня велопробіг проходитиме в м. Івано-Франківську.

Учасники прибудуть до нашого міста 2 серпня, орієнтовно о 17-ій годині. Урочиста церемонія зустрічі проходитиме на площі ім. І. Франка.

3 серпня об 11.00 год. в 311 кабінеті виконавчого комітету організатори акції проведуть прес-конференцію, опісля для них запланована екскурсія містом.

А вже 4 серпня о 9 годині команда велосипедистів продовжить свій маршрут, вирушивши до Львова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: