fbpx

Учасниця шоу "Міняю жінку" допоможе "новому" чоловікові у Франківську подолати алкоголізм

Суспільство 21:02, 22.03, 2018

Мешканка Запоріжжя, яка боролася з алкогольною залежністю колишнього коханого, спробує допомогти врятувати "нового" чоловіка від цієї шкідливої звички в Івано-Франківську.

Однією з пар, яка вирішила покращити сімейні стосунки, стала родина із Івано-Франківська.

Ярослав та Мар’яна разом вже понад 14 років та виховують трьох діток – Софію, Емілію та Станіслава. Усі домашні справи дружина виконує самостійно, у той час як Ярослав постійно пропадає на роботі. А після закінчення робочої зміни він зустрічається з друзями, щоб випити алкоголю та пожалітися на власне життя.

"Я втомилася не бачити чоловіка вдома, він постійно зникає із друзями за розвагами. Я навіть думаю, що в нього з’явилася коханка. Сподіваюся, що обмін допоможе повернути його в родину", – розповіла Мар’яна.

Юрій та Ксенія – родина із Запоріжжя, яка також вирішила взяти участь у проекті. Разом вони виховують сина Лева.

Учасниця шоу "Міняю жінку" допоможе "новому" чоловікові у Франківську подолати алкоголізм 1Ксенія раніше вже була у шлюбі, але шкідливі звички її колишнього чоловіка не дали можливості побудувати щасливу родину. Її новий коханий Юрій – чоловік, про якого вона мріяла. В родині панує затишок та взаєморозуміння, усі домашні справи закохані виконують разом. Але найбільше вони мріють про спільних діток.

"Ми вирішили взяти участь у проекті, щоб подарувати нові емоції одне одному. Можливо, ми зможемо навчитися чомусь новому та покращимо наші стосунки", – коментує Ксенія.

Під час тижневого обміну Мар’яна в Запорожжі нарешті відчує себе жінкою, адже її новий чоловік Юрій буде допомагати виконувати домашні справи, а жінка матиме вільний час, який приділятиме собі та дітям. Водночас на долю Ксенії в Івано-Франківську випаде чимало випробувань. Під час обміну вона спробує перевиховати чоловіка-алкоголіка та повернути його до родини, анонсує 1 плюс 1. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: