fbpx

Учені з Австралії створили першу в світі вакцину від старечого недоумства

Здоров'я 20:11, 16.07, 2016

Австралійські вчені спільно з дослідниками з США розробили першу в світі вакцину, яка захищає від деменції (старечого недоумства, викликаного хворобою Альцгеймера). Розробники стверджують, що введення вакцини допоможе запобігти розвитку захворювання і навіть вилікувати хворих з ранніми стадіями хвороби Альцгеймера.

Це перша така розробка. Вакцина діє на тау-білки і скупчення бета-амілоїду, що накопичуються в головному мозку пацієнтів з хворобою Альцгеймера і, ймовірно, впливають на розвиток захворювання, інформує УНІАН. Після введення вакцини імунна система починає виробляти антитіла проти цих білків, що в результаті призводить до їхнього знищення. Вакцина може використовуватися для профілактики деменції. Дослідники вважають, що ефективність вакцини пов'язана з тим, що вона діє на бета-амілоїди і на тау-білок.

Вакцина від деменції вже була випробувана на клітинних культурах і мишах. Передбачається, що тестування вакцини на людях почнеться протягом найближчих двох-трьох років. Гарантувати, що воно пройде успішно, не можна, проте розробники сподіваються, що вона також виявиться ефективною і надалі почне використовуватися в клінічній практиці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: