fbpx

Учні Калуської гімназії здобули найбільше перемог в обласних олімпіадах

Суспільство 11:08, 21.02, 2017

За результатами ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка другий рік поспіль впевнено лідирує серед усіх загальноосвітніх навчальних закладів Івано-Франківської області.

Якщо у 2016 році калуські гімназисти на обласному рівні мали 38 призових місць (7 – І, 9 – ІІ, 22 – ІІІ), то у 2017 році арсенал олімпійських здобутків поповнився аж 44 перемогами (7 – І, 11 – ІІ, 26 – ІІІ), йдеться на сайті гімназії.

Причому цьогоріч через зменшення квоти для юних калушан-учасників ІІІ етапу олімпіад у змаганнях взяло участь менше учнів, ніж торік, – 47 порівняно із 55. Тож показник якості підготовки гімназійних олімпійців також суттєво покращився (кількість переможців становить 94% від загальної кількості гімназистів, включених до калуської збірної команди). 

Слід зауважити, що Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка обійшла всі інші загальноосвітні навчальні заклади області не лише за загальною кількістю переможців олімпіад, а й здобула "золото" за олімпійською системою підрахунку (за кількістю перемог найвищого ґатунку, а також других результатів з гімназією зрівнявся Долинський природничо-математичний ліцей, однак загальна кількість призових місць, здобутих олімпійцями цього закладу, становить 33). 

Відомості про олімпійські перемоги, завойовані гімназистами 2017 року, містяться у зведеній таблиці: 

№ з/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Предмет

Учитель

Місце

1

Гриців Роксолана

3(7)-В

Математика

Дуркало Г.В.

І

2

Дануца Вікторія

4(8)-В

Математика

Василишин Т.Б.

І

3

Мироненко Станіслав

6(10)-Б

Математика

Рожик Р.В.

І

4

Стасюк Юрій

4(8)-В

Фізика

Безушко О.М.

І

5

Войціцький Юрій

7(11)-Б

Біологія

Лойош Г.П.

І

6

Курник Валентина

7(11)-Б

Правознавство

Забавська О.І.

І

7

Прокоф’єва Олена

6(10)-Б

Правознавство

Забавська О.І.

І

8

Прокоф’єва Олена

6(10)-Б

Екологія

Лойош Г.П.

ІІ

9

Возняк Володимир

7(11)-Б

Математика

Білецька В.Д.

ІІ

10

Коршинська Катерина

6(10)-А

Історія

Забавська О.І.

ІІ

11

Бородайкевич Євген

6(10)-А

Інформатика

Дуркало Г.В.

ІІ

12

Данів Наталія

5(9)-Б

Правознавство

Забавська О.І.

ІІ

13

Левицький Олександр

7(11)-Б

Географія

Маковська А.С.

ІІ

14

Машталер Яна

4(8)-А

Укр. мова і літ-ра

Машталер Г.В.

ІІ

15

Осадчук Дмитро

5(9)-В

Труд. навчання

Балван О.М.

ІІ

16

Курник Валентина

7(11)-Б

Економіка

Маковська А.С.

ІІ

17

Возняк Володимир

7(11)-Б

Економіка

Маковська А.С.

ІІ

18

Пухта Олексій

7(11)-Б

Економіка

Маковська А.С.

ІІ

19

Салій Петро

6(10)-А

Математика

Зборовська Л.М.

ІІІ

20

Дейнека Олена

4(8)-Б

Історія

Бахматюк Я.Д.

ІІІ

21

Гаврилюк Марта

5(9)-Б

Англійська мова

Бурин О.М.

ІІІ

22

Гаврилів Яна

6(10)-Б

Англійська мова

Шевчук І.М.

ІІІ

23

Войціцький Юрій

7(11)-Б

Екологія

Лойош Г.П.

ІІІ

24

Бабій Катерина

6(10)-Б

Екологія

Лойош Г.П.

ІІІ

25

Коршинська Катерина

6(10)-А

Фізика

Безушко О.М.

ІІІ

26

Возняк Володимир

7(11)-Б

Фізика

Безушко О.М.

ІІІ

27

Виклинець Любомир

5(9)-В

Фізика

Іванків Н.В.

ІІІ

28

Гуліватий Юрій

5(9)-Б

Німецька мова

Данилів Г.М.

ІІІ

29

Коршинська Катерина

6(10)-А

Біологія

Лойош Г.П.

ІІІ

30

Кучер Софія

5(9)-А

Біологія

Лойош Г.П.

ІІІ

31

Бабій Софія

4(8)-Б

Хімія

Гетьманчук Л.С.

ІІІ

32

Дануца Вікторія

4(8)-В

Хімія

Гетьманчук Л.С.

ІІІ

33

Сенич Олександр

5(9)-В

Хімія

Гетьманчук Л.С.

ІІІ

34

Прокоф’єва Олена

6(10)-Б

Хімія

Гетьманчук Л.С.

ІІІ

35

Заховайко Володимир

6(10)-А

Інформатика

Дуркало Г.В.

ІІІ

36

Чошко Вероніка

6(10)-Б

Правознавство

Забавська О.І.

ІІІ

37

Коршинська Катерина

6(10)-А

Правознавство

Забавська О.І.

ІІІ

38

Братасюк Анастасія

5(9)-А

Правознавство

Забавська О.І.

ІІІ

39

Бабій Софія

4(8)-Б

Географія

Маковська А.С.

ІІІ

40

Войціцький Юрій

7(11)-Б

Географія

Маковська А.С.

ІІІ

41

Голинська Леся

6(10)-А

Географія

Маковська А.С.

ІІІ

42

Возняк Володимир

7(11)-Б

Астрономія

Безушко О.М.

ІІІ

43

Кушлик Ілля

6(10)-А

Астрономія

Безушко О.М.

ІІІ

44

Заховайко Володимир

6(10)-А

Інформ. технології

Дуркало Г.В.

ІІІ

Нагадаємо, що всі переможці учнівських олімпіад є членами гімназійного інтелектуального клубу-академії "Victoria", основним гаслом якого є: "Осягнути, щоб досягнути!"

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: