fbpx

Студенти Прикарпатського університету допомагали учням Тисменицької школи під час канікул вивчати іноземні мови

Суспільство 16:58, 12.06, 2015

У Тисменицькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів започаткували заняття з англійської мови.

Мовний проект, який тривав впродовж двох тижнів, організували у пришкільному відпочинковому таборі "Кольорове літо". Його метою стало удосконалення навичок із вивчення іноземної мови та подолання вербального бар’єру, пише прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Як зазначила директор школи Марія Люта, вивчення іноземної мови учнями – вкрай важливе, оскільки є ключем до успіху в сучасному світі.

"Знання іноземної мови відкриває перед школярами нові можливості, – наголосила керівник закладу. – Тому реалізація такого проекту є актуальною та необхідною. Під час мовного проекту діти, окрім  студіювання англійської мови, мали  змогу проявити свою креативність і здобуті знання, а також цікаво та весело провести час. Маємо сподівання, що проект триватиме й надалі".

У рамках проекту займалися учні 5-10 класів, у тематиці лінгвістичних занять переважали питання здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок. Активно долучилися до викладання англійської  студенти-волонтери з Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Та найбільше школярам імпонував іноземний доброчинець Франциско із Бразилії.

На завершення мовного табору діти підготували тематичні плакати та презентували здобуті під час проекту знання.

Як писав КУРС, з метою популяризації вивчення іноземних мов уперше в 45 школах області розпочали роботу літні мовні табори.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: